تصمیم آمریکا انگلیس دانشگاه دانشگاه

تصمیم: آمریکا انگلیس دانشگاه دانشگاه حسن روحانی رییس جمهور ایران در گذشته انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران خواهان صلح و آرامش در منطقه شبه جزیره کره است / روحانی

رییس‌جمهور در دیدار رییس پرزدیوم مجمع عالی خلق کره‌شمالی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران خواهان صلح و آرامش در منطقه شبه‌جزیره کره هست، اظهار

کشور عزیزمان ایران خواهان صلح و آرامش در منطقه شبه جزیره کره است / روحانی

روحانی : کشور عزیزمان ایران خواهان صلح و آرامش در منطقه شبه جزیره کره است

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور در دیدار رییس پرزدیوم مجمع عالی خلق کره شمالی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران خواهان صلح و آرامش در منطقه شبه جزیره کره هست، اظهار داشت: معتقدیم تنها راه حل اختلافات در شبه جزیره کره، مذاکره و گفت وگو است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر یکشنبه در دیدار «کیم یونگ نام»، رییس پرزدیوم مجمع عالی خلق کره شمالی با اظهار امیدواری نسبت به شروع مذاکره بین دو کره، گفت: بر این باور هستیم که میز تفاهم و مذاکره عالی ترین راه حل جهت آخر اختلافات است و امیدواریم شاهد صلح و امنیت در سراسر قاره آسیا و مخصوصاً شرق آسیا باشیم.

کشور عزیزمان ایران خواهان صلح و آرامش در منطقه شبه جزیره کره است / روحانی

رییس جمهور در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و کره شمالی روابط خوبی با یکدیگر داشته اند و این روابط همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: معتقدیم همه ملت های دنیا باید محترم شمرده شوند و هرگونه مداخله در امور داخلی سایر کشورها ناصحیح است.

رییس جمهور در ادامه این دیدار پیشنهاد طرف کره شمالی مبنی بر فعال تر شدن تروئیکای جنبش عدم تعهد جهت دفاع از منافع کشورهای عضو این جنبش مورد تأکید قرار داد.

رییس‌جمهور در دیدار رییس پرزدیوم مجمع عالی خلق کره‌شمالی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران خواهان صلح و آرامش در منطقه شبه‌جزیره کره هست، اظهار

رییس پرزدیوم مجمع عالی خلق کره شمالی نیز در این دیدار با تبریک گزینش مجدد دکتر روحانی آن را نشان دهنده اعتماد و حمایت مردم کشور عزیزمان ایران از سیاست های دولت دانست و اظهار داشت: خواهان توسعه و گسترش روابط با جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در زمینه های متفاوت از جمله اقتصادی، علمی و فناوری هستیم.

کیم یونگ نام با تأکید بر تقویت نقش و جایگاه جنبش عدم تعهد، گفت: امیدواریم با تقویت جنبش عدم تعهد همکاری های سازنده ای بین کشورهای عضو این جنبش در جهت توسعه صلح و امنیت برقرار شود.

واژه های کلیدی: ایران | جزیره | اسلامی | کره شمالی | حسن روحانی | دکتر روحانی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs