تصمیم آمریکا انگلیس دانشگاه دانشگاه

تصمیم: آمریکا انگلیس دانشگاه دانشگاه حسن روحانی رییس جمهور ایران در گذشته انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت و مدیران کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا به مجلس می روند , گرانی ماشین دردسرساز شد

نمایندگان کمیسیون صنایع معتقدند یکی از عوامل زیاد کردن قیمت خودرو، قیمت تورم و نوسانات قیمت ارز است که باید این دو عنوان از همدیگر تفکیک داده شده است و تأثیر آن

وزیر صنعت و مدیران کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا به مجلس می روند , گرانی ماشین دردسرساز شد

گرانی ماشین دردسرساز شد؛ وزیر صنعت و مدیران کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا به مجلس می روند

عبارات مهم : ایران

نمایندگان کمیسیون صنایع معتقدند یکی از عوامل زیاد کردن قیمت خودرو، قیمت تورم و نوسانات قیمت ارز است که باید این دو عنوان از همدیگر تفکیک داده شده است و تأثیر آنها بر قیمت تمام شده است یک ماشین مورد ارزیابی قرار گیرد.

به دنبال زیاد کردن قیمت بعضی از محصولات کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا مدیران این دو شرکت به همراه وزیر صنعت به کمیسیون صنعت مجلس احضار شدند.

به گزارش تسنیم، در یک ماه اخیر شرکت های خودروسازی به بهانه های متفاوت اقدام به زیاد کردن قیمت تعدادی از محصولات خود کردند که همین عنوان نارضایتی بسیاری از مردم را به دنبال داشت. خودروسازان با اعتقاد به اینکه هزینه های تولید زیاد کردن پیدا کرده و ملزم به عوض کردن قیمت ها هستند، خود را در اعمال این تصمیمات بی تقصیر می دانند ولی کیفیت نامناسب محصولات و عدم ارائه خدمات بعد از فروش عاملی شده است تا مصرف کنندگان همچنان به تصمیم گیری شرکت های خودروساز اعتمادی نداشته و خواستار زیاد کردن کیفیت محصولات هستند نه اینکه قیمت ها را هربار زیاد کردن دهند.

وزیر صنعت و مدیران کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا به مجلس می روند , گرانی ماشین دردسرساز شد

در حال حاضر علاوه بر زیاد کردن قیمت کارخانه تعدادی از محصولات کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا بازار نیز شاهد زیاد کردن قیمت این محصولات است به نحوی که حاشیه قیمت بعضی از خودروها از کارخانه تا بازار از مرز 9 میلیون نیز گذشته هست. همین امر عاملی شده است تا بازار دلالی در این خودروها رونق پیدا کرده و هرکس درصدد سود زیاد در معاملات این خودروها باشد.

افزایش قیمت ماشین آن هم بدون ضابطه و براساس سلیقه خودروساز باعث شده است تا کمیسیون صنایع مجلس به این عنوان ورود پیدا کرده و در صدد بررسی آن برآید. این هفته قرار است کمیسیون صنایع مجلس با حضور وزیر صنعت و مدیران دو شرکت خودروساز تشکیل جلسه داده و دلایل زیاد کردن قیمت ها را مورد بررسی قرار دهد.

نمایندگان کمیسیون صنایع معتقدند یکی از عوامل زیاد کردن قیمت خودرو، قیمت تورم و نوسانات قیمت ارز است که باید این دو عنوان از همدیگر تفکیک داده شده است و تأثیر آن

نمایندگان کمیسیون صنایع معتقدند یکی از عوامل زیاد کردن قیمت خودرو، قیمت تورم و نوسانات قیمت ارز است که باید این دو عنوان از همدیگر تفکیک داده شده است و تأثیر آنها بر قیمت تمام شده است یک ماشین مورد ارزیابی قرار گیرد. بعضی از نمایندگان معتقدند در مقطعی شرکت های خودروساز از توانمندی داخلی و استفاده از قطعات ساخت داخل صحبت می کنند ولی هنگامی که ارز گران می شود قطعات وارداتی را بهانه کرده و اقدام به زیاد کردن قیمت ها می کنند که این موضع جهت ما علامت پرسش دارد. باید ارز بری خودروها نیز در این جلسه مورد بررسی قرار گیرد تا وظیفه مردم مشخص شود.

در جلسه سه شنبه این هفته نمایندگان کمیسیون صنایع درصدد براق سازی زیاد کردن قیمتها هستند. به همین منظور از دو مدیرعامل شرکت کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا به همراه وزیر صنعت دعوت شده است تا به صورت جدی این عنوان مورد ارزیابی قرار گیرد.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | محصولات | کمیسیون | خودروسازان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs